Hakkımızda

Hakkımızda

Hermospet kurucusu Tuğrul ailesi, gıda sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren köklü ve başarılı bir ailedir. Üretim tesisimiz ve dağıtım depolarımız; Türkiyenin batı bölgesinde, İzmir ilimize 1 saat uzaklıkta, zengin hammadde kaynaklarının merkezi konumundaki Manisa'nın Salihli ilçesindedir. Firmamız 6500 m2 alan üzerine kurulu, 35.000 Ton/yıl kapasitesi ile Avrupa'nın ve Türkiye'nin en modern ve en yeni evcil hayvan maması üretim tesisidir.

Temel Değerlerimiz

"Dostlarımız için varız" ilkesi varlık nedenimizdir. Dostlarımız için ekibimiz ve siz müşterilerimizle bir aile birliği içinde hareket eden, yenilikçi ve üretken çalışanlarız. Tüm hayvanları adil bir şekilde önemseyen, onlarla duygu bağı içinde iletişim kuran çalışanlarız. İleri teknolojiyi kullanarak, ar-ge çalışmalarına önem veririz. Yaratıcılıkta sınır tanımayız. Kedi ve köpek dostlarımız doğal beslenebilsin diye, doğayı koruruz ve sürdürülebilir yaşamı destekleriz.

Evcil hayvan dostlarımızın; sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için, doğal ve temiz ham madde kaynaklarından ileri teknolojiler kullanarak mükemmel mamalar üretmek.

Lezzeti; protein ve enerji kaynağı olarak evcil hayvan dostlarımıza en iyi şekilde sunan bir dünya markası olmak.